سری های خودکار بر اساس رفتار مشتری

مشتریان روز به روز باهوش تر می شوند. با ابزار های بازاریابی ایمیلی خودکار ما شما می توانید استراتژی های پیچیده را اجرا کنید.از طریق سری های پاسخ گوی خودکار صمیمانه و موثر تر عمل کنید.

عمق توانایی ارسال کننده خودکار را جستجو نمایید

محتوای ایمیلی داینامیک

محتوای داینامیک به شما کمک می کند مشتریان بالقوه را به بالفعل تبدیل نمایید و باعث می شود کمپین شما موثر تر گردد. ویژگی ایمیل های داینامیکی میلیجن به شما این امکان را می دهد که محتوای HTML را به مخاطبین بتقسیم بندی شده به صورت خودکار ارسال نمایید. میلیجن اجازه می دهد تا شما به راحتی یک تجربه منحصر به فرد و جذاب برای دریافت کنندگان ایمیلی تان ایجاد نمایید.

مشاهده نمایید که ساخت ایمیل خاص راحت می باشد

ایمیل های RSS & XML

بازاریابی خودکار به معنی رساندن پیام ها در وقت مناسب و محتوای مربوط به خواسته های مخاطب است. اخبار و محتوای بلاگ خود را از طریق به روز رسانی خودکار با RSS ایمیل نمایید.

ایمیل هایی که بر اساس XML هستند قابلیت های بیش تری دارند برای بعضی از مخاطب های خاص که نیاز میباشد قیمت های محصول، تخفیف ها و مدت زمان تخفیف محصول اطلاع رسانی گردد.

درباره ی ایمیل های RSS و XML بیش تر بخوانید

`Behavioral

تقسیم بندی بر اساس رفتار مخاطبین

با مشتریان وفادار خود به صورتی متفاوت از مشتریان غیر حقیقی صحبت نمایید. با میلیجن، شما می توانید مشتریان را با توجه به سابقه ارتباطات قبلی تقسیم بندی نمایید و بارها به مشتری فعال ایمیل ارسال نمایید و یا به مشتری غیر فعال یک ایمیل فعالسازی مجدد ارسال کنید.


تمامی حقوق این وب سایت برای میلیجن محفوظ می باشد© 2010-2018 .