ایمیل خودکار بی نظیر

مشتریان بسیار باهوش تر شده اند. با استفاده ازابزار اتوماسیون میلیجن ، می توانید استراتژی های مارکتینگ و فروش بسیار هوشمند و موفق تری را تولید کنید. سیستم پاسخگوی خودکار سامانه ، کمک شایان توجهی به شما در این زمینه خواهد نمود.

درمورد ارسال کننده های خودکار بیش تر بدانید

سازنده ایمیل هوشمند

کمپین های ایمیل های خوش ساخت توجه شما را جلب خواهد کرد. ایجاد یک قالب ایمیل پاسخگو در ویرایشگر Drag and Drop مانند بازی با لگو است. در کسری از ثانیه قالب های ایمیل Responsive برای تلفن های همراه و تبلت ها دریافت نمایید.

ببینید که چرا ویرایشگر ایمیل ما بسیار ویژه است

ادغام سازی قدرتمند و API

رابطه های عمیق تری بسازید و داستان خود را در سر تا سر مرز های جغرافیایی بازگو کنید. پلتفرم میلیجن با CRM شما در وبلاگ و یا در سیستم تجارت الکترونیک متصل خواهد شد تا راه حل مارکتینگ کاملی را برای شما فراهم نماید.

ادغام سازی و کدهای API ما را مشاهده نمایید

اکانت چند کاربره

با استفاده از این اکانت چندین کاربر میتوانند در یک اکانت واحد ورود نموده و کارهای خودشان را بر اساس میزان دسترسی داده شده به انها انجام دهند.این بدان معنی است که کلیه نفرات تیم بازاریابی شرکت شما میتوانند با یک اکانت کار کنند. صاحب اکانت میتواند کاربران جدید اضافه نموده ومیزان دسترسی معین برای هریک از آنها تعریف نماید. شما میتوانید برای هر یک از کارمندان شرکت ، یک نقش خاص و یک دسترسی معین با محدودیتهای خاص تعریف نمایید: مثل : مدیر اکانت ، مدیر لیست ها ، همکار، ناظر و یا ایجاد دسترسی سفارشی مطابق با خواست خودتان. لذا هریک از اعضای تیمتان به راحتی قادر به شناخت نقاط ضعف و قوت عملکرد خویش خواهند بود.

در مورد اکانت چند کاربره بیشتر بدانید

نظرسنجی موثر آنلاین

مشتریان می خواهند شنیده، احساس، و فهمیده شوند. نظرسنجی های آنلاین می توانند تمامی نکات قابل تجزیه و تحلیل در مارکتینگ به منظور ایجاد کمپینهای فروش بهتر را از تمامی دستگاه ها نظیر تلفن همراه ، دسکتاپ ، تبلت و غیره جمع آوری نمایند.

در مورد نظرسنجی های آنلاین بیشتر بدانید

تمامی حقوق این وب سایت برای میلیجن محفوظ می باشد© 2010-2018 .