سازنده ایمیل هوشمند

کمپین های ایمیل های خوش ساخت توجه شما را جلب خواهد کرد. ایجاد یک قالب ایمیل پاسخگو در ویرایشگر Drag and Drop مانند بازی با لگو است. در کسری از ثانیه قالب های ایمیل Responsive برای تلفن های همراه و تبلت ها دریافت نمایید.

ببینید که چرا ویرایشگر ایمیل ما بسیار ویژه است

تحلیل و بررسی لحظه ای ایمیل های ارسالی

تجزیه و تحلیل مداوم ایمیل کمپین هایتان به شما کمک می کند در طول زمان پیرفت چشمگیری داشته باشید.میلیجن به شما اجازه می دهد فعالیت های مخاطبین خود مورد بررسی قرار داده و از این طریق میزان رسیدن شما به هدفتان را نتیجه گیری نمایید.

در رابطه با گزارشات لحظه ای بیشتر بدانید

A/B تست

نتایج خود را از طریق ارسال فقط بهترین شکل ایمیل به مخاطبین خود ارتقاء دهید. میلیجن به شما تست جدا سازی A/B برای نوار عنوان ، محتوای متن ، نام ارسال کننده و بهترین زمان ارسال را پیشنهاد می کند.

در مورد تست جداسازی A/B بیش تر بدانید

مدیریت لیست مخاطبین

نرخ تبدیل خود را با استفاده از قابلیت ویژه تقسیم بندی مخاطبین خود ( بر اساس جنسیت ، سن ، جغرافیا و ... ) افزایش دهید. مخاطبین شما دقیقا به شما اطلاع می دهند که از ایمیل های شما چه چیزی را می خواهند. میلیجن به شما کمک می کند تا به درکی عمیق و سازماندهی دقیق مخاطبین خود برسید و شما قادر خواهید شد پیام های متناسب با خواست هر مشتری ارسال نمایید.

از نحوه مدیریت لیست خود آگاه گردید

ادغام سازی رسانه اجتماعی

مخاطبین شما ، نیازهای خود را علاوه بر ایمیل ف از طریق شبکه های اجتماعی رفع می نمایند و ما برای پر کردن این خلاء ، کمپین های شما را در شبکه های اجتماعی نیز به رایگان به اشتراک می گذاریم.

درباره ی ادغام رسانه اجتماعی بیش تر بخوانید


تمامی حقوق این وب سایت برای میلیجن محفوظ می باشد© 2010-2018 .