اجازه دهید میلیجن در طراحی و اجرای استراتژی های شما ، در کنارتان باشد تا به حفظ و افزایش تعداد مشتریان وفادار و همچنین فروش بشتر شما کمک نماید. ما به طور مستمر و روزانه با ایمیل مارکتینگ زندگی میکنیم و ناظر و پشتیبان تک تک ایمیل های ارسالی تان هستیم.
Janis Rose
بنیانگذار، مدیر عامل شرکت

اجازه دهید به شما کمک کنیم موفق شوید

نام و نام خانوادگی
شرکت
آدرس ایمیل
شماره تماس (اختیاری)
به چه نوع از خدمات ویژه میلیجن نیاز دارید ؟
اطلاعات اضافه (اختیاری)
`Campaign

مدیریت کمپین های ایمیلی

تیم مدیریت و پشتیبانی میلیجن ، طراحی ، ایجاد و اجرای کمپین های اطلاع رسانی و تبلیغاتی شما را از صفر تا صد به عهده خواهد گرفت تا شما سریعتر به هدف خود برسید. میلیجن در این خصوص ، سابقه بسیار و تجربه گرانبهایی دارد و مدیریت کمپین های بسیاری از بزرگان صنایع در دنیا را عهده دار بوده است.

دانلود اطلاعات مربوط به خدمات مدیریت کمپین


`Email

تجزیه و تحلیل ایمیل مارکتینگ

میلیجن با استفاده از سیستم جامع گزارش گیری خود ، دنیایی جدید از تجزیه وتحلیل داده ها ، بررسی کمپینهای ارسال شده و رفتارشناسی مخاطبین به روی شما خواهد گشود. این نوع خدمات میلیجن ، به شما نشان خواهد داد که کدام قسمت از کمپین های شما دارای نقاط قوت و کدام قسمت دارای نقاط ضعف است تا با تقویت کمپین های ارسالی تان ، به حداکثر فروش دست یابید.

ما گزارشات بسیار دقیق و جامعی برای تجزیه و تحلیل در اختیار شما قرار می دهیم و پیشنهاداتی را برای بهبود بخشیدن به کیفیت کمپین های شما بر اساس 30 چک لیست اختصاصی میلیجن ، شامل طراحی ایمیل ، کیفیت لیست ، شرایط تحویل ایمیل ، نوع پیام و کمپین هایتان و اینکه چگونه با مخاطبین ارتباط بر قرار کنید را ارائه می دهیم.

دانلود اطلاعات خدمات حسابرسی ایمیل


`Subscriber

مدیریت مشترکین

با تقسیم بندی و مدیریت دقیق لیست ها درصد باز کردن ایمیل ها و کلیک کردن بر روی لینک های موجود در آن، افزایش خواهد یافت. میلیجن ابزاری دارد که شامل بخش بندی مخاطبین خود با توجه به رده سنی، جنسیت ، محل جغرافیایی و غیره ، بوده و شما به آن نیاز دارید . همچنین ، ویژگی مدیریت لیست میلیجن این توانمندی و اطمینان را به شما خواهد داد تا هر پیام به دست مشترک مورد نظر همان پیام برسد ، در نتیجه بازخورد بسیار بالاتری خواهید داشت و بیشتر دیده خواهید شد.


کدنویسی و طراحی قالب ایمیل

ما با طراحی و کد نویسی قالب های حرفه ای برای خبرنامه های شما ، به درون قلب و روح مشترکین تان نفوذ میکنیم . این قالب ها قبلا تست شده اند و کمک بسیاری در راستای دیده شدن حداکثری و نمایش در کلیه گجت ها ( دسکتاپ ، موبایل ، تبلت و غیره ) به شما می نمایند.

جهت سفارش طراحی قالب ایمیل ، اینجا را کلیک کنید.

IP اختصاصی

با IP های اختصاصی میلیجن ، قدرت ارسال کمپین های خود را به حداکثر برسانید. این موضوع ، یکی از ارکان اصلی و تعیین کننده جهت دستیابی به حداکثر میزان ارسال می باشد.

با استفاد از IP های اختصاصی میلیجن و افزایش قدرت ارسال خود ، ضمن اینکه ایمیل های تان از طریق یک IP کاملا اختصاصی ارسال خواهد شد ، در صورت ایجاد هر گونه مشکل یا پایین آمدن درصد ارسال ، میتوانید به راحتی به خطاهای وارد شده از سوی خودتان پی ببرید.

در مورد IP اختصاصی بیش تر بدانید

تمامی حقوق این وب سایت برای میلیجن محفوظ می باشد© 2010-2018 .